O mnie

O mnie - Trener Personalny Łukasz Polak

Nazywam się Łukasz Polak i jestem dietetykiem, trenerem personalnym i trenerem medycznym, a prywatnie pasjonatem zdrowego trybu życia.

Wykonuję swój zawód od 6 lat, a z z kulturystyką i fitnessem jestem związany od ponad 12 lat kiedy to zacząłem uczęszczać do klubu fitness. Teraz może się to wydawać nieprawdopodobne ale niegdyś sam borykałem się z problemami z nadwagą zanim zacząłem regularnie ćwiczyć. Przez ten czas nabywałem doświadczenie jako osoba ćwicząca, później jako trener, aż w końcu zacząłem pracować na swoją markę. W tym okresie zdobyłem licencje instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji kulturystyka, uprawnienia trenera personalnego, trenera medycznego oraz trenera personalnego o specjalizacji w treningu funkcjonalnym i rehabilitacyjnym. Ponadto skończyłem studia na kierunku dietetyka oraz odbyłem całą masę szkoleń z zakresu dietetyki klinicznej, dietetyki i suplementacji w sporcie oraz dietoterapii w chorobach autoimmunologicznych.

Prowadząc treningi personalne, główny nacisk kładę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń.

Przywracanie ludziom sprawności ruchowej sprawia mi ogromną satysfakcję co mobilizuje mnie do jeszcze większego pogłębiania zdobytej dotąd wiedzy. Doskonale wiem co to aktywność fizyczna i walka z samym sobą, dlatego jestem pewny, że nasza współpraca zrealizuje w pełni Twoje cele.